ARNAVUTKÖY İBRAHİM ÖZAYDIN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ PARAMI YÖNETEBİLİYORUM SEMİNERİ

Kunter Güleç

Finansal bilinç gün geçtikçe önemli hale geliyordu. Özellikle Milli Eğitim Bakanlığından aldığımız resmi yazıyla liseli öğrencilere daha kolay eğitim verebiliyorduk. Milli Eğitim Bakanlığından tüm okullara resmi izin yazısı gönderilmesine rağmen bazı okul yöneticileri zorluk çıkarabiliyordu. Eğitimci olarak belki çok kaliteli olan öğretmenler aynı performansı yönetici olarak gösteremiyordu.

Seminer

Bu kez Paramı Yönetebiliyorum semineri için 25 Mart 2016 tarihinde Arnavutköy İbrahim Özaydın Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesine gitmiştim. Meslek liseleri genelde maalesef bakımsız oluyordu ama bu okulun şartları çok iyiydi. Okulu yaptıran İş İnsanı İbrahim Özaydın’dır. Plastik sektörünün Türkiye’de ilk girişimcilerinden kabul ediliyormuş. Eğitime çok önem verirmiş. 4 anaokulu, 1 ilkokul, 1 ortaokul ve 2 meslek lisesi yaptırarak daha da iyi anlaşılıyor.

Finansal OkuryazarlıkArnavutköy İbrahim Özaydın Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Öğretmenler ve öğrenciler seminere çok duyarlıydı. Keyifli ve verimli bir gün olmuştu. Toplamda 385 kişi katılmıştı. Okul yönetimi de yaptığım sunumdan dolayı çiçek takdiminde bulunmuştu. Kendilerine bir kez daha teşekkür ederim.

Finansal BilinçParamı Yönetebiliyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.