BEYLİKDÜZÜ BEŞİR BALCIOĞLU ANADOLU LİSESİ

Kunter Güleç

23.03.2016 tarihinde Beylikdüzü Beşir Balcıoğlu Anadolu Lisesinde Paramı Yönetebiliyorum semineri vermek için anlaşmıştık. Okul yönetimi seminere büyük önem vermişti.

Finansal OkuryazarlıkFinansal Bilinç

Okul lokasyon olarak Yakuplu Mahallesinde yer alıyordu. 4 oturum da toplam 472 kişiye eğitim vermiştim. Tek başıma arka arkaya verdiğim için yorulmaları ve sesimdeki değişikliği fark ediyordum. Allah öğretmenlere ve sanatçılara yardımcı olsun. Kimi sanatçılar sesi için fazla soğuk yiyeceklerden kaçındığını dile getirdiğinde ne olabilir ki ya abartmasınlar bu kadar dikkate gerek yok diyordum ama meğer yanılmışım. Sesinize ve sağlığınıza dikkat etmek gerçekten önemliydi.

Paramı YönetebiliyorumKişisel Bütçe Yönetimi

Seminere katılım konusunda sadece öğrenciler değil öğretmenlerde büyük bir ilgiyle eşlik ettiler. Arka arkaya 4 oturum yapmama rağmen keyifli geçmişti. Katılanlardan olumlu geri dönüşler aldıkça yorgunluğumu hissetmez olmuştum. Okuldan ayrılırken koridorda İstikbal Marşı için kişide oluşturduğu hisler ve düşüncelerden oluşan bir çalışma yapmışlar. Dikkatimi çekti ve sizlerle de paylaşmak istiyorum.

Beşir Balcıoğlu Anadolu Lisesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir