BİLECİK ŞEYH EDEBALİ ÜNİVERSİTESİ 3. KARİYER GÜNLERİ

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi tarafından organize edilen III. Kariyer Günleri etkinliğine davetliydim. Böylece Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesine seminer için ikinciye misafir olacaktım. Gidip keyif aldığım üniversitelerden birisiydi. Tekrardan davetin gelmesi sevindirmişti. Finansal Okuryazarlık

Etkinlik 5 gün sürüyordu. Benim oturumum 28 Nisan 2016 tarihindeydi. Bir gün öncesi akşama doğru gelmiştim. Öğrencilerden Ezgi KOÇ ve Prof. Dr. Aykut EKİNCİ karşılamıştı. Akşam yemeğini beraber yedikten sonra otele geçip yarın için sunumumu tekrardan gözden geçirdim ve dinlendim.

Kişisel Bütçe Yönetimi

Sabah Ezgi ile buluşup kahvaltıyı beraber yaptıktan sonra okula geçtik. Okulun her yerinde bir etkinlik vardı. Üniversite teori eğitiminin yanında sektörlerden önemli isimleri ağırlayarak öğrencilerle buluşturmayı amaçlaması önemliydi. Kimi üniversiteler bu tarz seminer olaylarına sıcak bakmıyordu. Oysa ki kişisel gelişim ve network ortamı için bunlar olmazsa olmazlardan olduğunu düşünüyorum ve destekliyorum.

Kunter Güleç

Keyifli aldığım bir sunum daha gerçekleştirmiştim. Öğrenci arkadaşlar çok ilgiliydi. Ayrıca akademisyenlerinde katılım göstermesi dikkat çekiciydi. Etkinlik sonunda 3. Kariyer Günleri hatırasına Genç TEMA Kulübü tarafından ismime özel 1 adet fidan dikilmiş ve Prof. Dr. Aykut Ekinci fincan takımı hediye etmişti. Tekrardan teşekkür ederim.

Sunum esnasında ve sunum sonrası öğrencilerden sorular almıştım. İstekli bir katılımcı kitlesi olunca zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz. Tanıştığım değerli insanlar olmuştu. Gamze YILDIZ, Günay AKTAŞ, Menderes TASNAK, Ezgi KOÇ vb. hepsinin emeğine sağlık.

Finansal Bilinç

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir