ÇERKEZKÖY HACI FAHRİ ZÜMBÜL ANADOLU LİSESİ PARAMI YÖNETEBİLİYORUM SEMİNERİ

Kunter Güleç

İkinci dönemin başlamasıyla eğitimlere kaldığımız yerden devam ediyordum. Bu sefer Tekirdağ’ın Çerkezköy’ün ilçesinde iki okula seminer verecektim. Olabildiğince herkesin finansal bilincini veya finansal okuryazarlık oranını yükseltmek adına çalışmaya inanarak devam ediyordum.

Çerkezköy

Çerkezköy’de üniversiteden arkadaşım Turgay GÜLER burada yer alıyordu. Hem onu ziyaret etmek hem de eğitimlere devam etmek istiyordum. Sağ olsun beni eşi Hatice OKKOŞAOĞLU GÜLER ile birlikte evlerinde misafir ettiler.

Paramı Yönetebiliyorum

Semineri 12 Şubat 2016 tarihinde Hacı Fahri Zümbül Anadolu Lisesi’nde 150 kişiye Paramı Yönetebiliyorum Eğitimi vermiştim. Seminer öncesi okul müdürü ile tanıştığımızda maşallah çok genç görünüyorsunuz yaşınız kaç diye sordu. 25 yaşında olduğumu söyleyince şaşırmıştı. Daha küçük gösteriyorsunuz dedi. Şimdiki öğrenciler saç sakal, boy bos hepsi uzun diyordu. Minyon tip olduğumdan ve sakalları bende kestirdiğimden o yüzden yaşım göstermeyebilir diye cevabımı verdim. Eğitim bittikten sonra bir sonraki okul olan Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Lisesine doğru geçtim. Yerel halk okulu genelde ÇİTOS olarak kodlamış. Okulun kısaltması ÇTSO olduğundan sanırım. Buradaki seminerimi okumak için Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Lisesi tıklayabilirisiniz.

Finansal Okuryazarlık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.