ÇOMÜ BİİBF’DE PARAMI YÖNETEBİLİYORUM EĞİTİMİ

Kunter Güleç

Ekonometri Topluluğunda Eş Başkan olarak göreve başlamıştım. Üniversitemde eğitim vermek istediğimden Ekonometri Topluluğu aracılığıyla Paramı Yönetebiliyorum Eğitimi vermeye karar verdik.

Çomü SeminerBiibf

Ekonometri Topluluğu Başkanı olarak ilk etkinliğimdi fakat etkinlikteki konuşmacılardan birisi de ben olduğumdan bu etkinliği başkanlık olarak değil de ilk eğitmen veya ilk konuşmacı olarak sahneye çıktığım etkinlik olarak görüyorum. Tekerleme gibi oldu sanki. Etkinlik kelimesini baya kullandım ama durum bu 😊

Çomü

Eğitimi 2 oturum şeklinde yapacaktık. İlk oturumda ben yer alacaktım. İkinci oturumda ise diğer Eğitmen Hasan Nadi CERAN yer alacaktı. Eş Başkan Merve BAHŞİ’nin açılış konuşmasıyla eğitim başlamıştı. Dekanlık salonu dolmuştu. Ortalama 100-125 kişi vardı. İlk verdiğim eğitim olmasına rağmen hem katılımcı sayısı çok iyiydi.

Finansal OkuryazarlıkKişisel Bütçe Yönetimi

STK derslerimize gelen Dr. Ayten AKATAY hocamızın da ilgisini çekmişti. O da katılım gösterdi. Eğitime başlamadan gönüllü faaliyetlerden ve Habitat Derneği’nden bahsederek giriş yaptım. Finansal Okuryazarlık üzerine değindiğimiz konular interaktif geçtiğinden çok memnun kalmıştım.

Biga İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi

İkinci otumda Hasan söz alarak eğitime devam ettik. Eğitim sonunda katılımcılardan da aldığımız geri bildirimler sayesinde ilk olmasına rağmen başarılı bir etkinlik yaptığımı ortaya koymuştum.

Paramı YönetebiliyorumÇanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir