DEM MARMARA PARAMI YÖNETEBİLİYORUM SEMİNERİ

Kunter Güleç

Marmara Üniversitesi Deneyimsel Eğitim Kulübü (DEM Marmara) üyeleri Paramı Yönetebiliyorum eğitimini almak için derneğe talepte bulunmuş. Etkinliği Beykent Üniversitesinin Beyikdüzü Yerleşkesinde 18 Mart 2016 tarihinde almak istiyorlardı.

Paramı Yönetebiliyorum

Bende bu yerleşkeye mesafe olarak yakın olduğumdan eğitmen olarak ben yönlendirildim. Etkinliği Şeyma KULA organize etmişti. Ben sadece üniversiteye gidip eğitim verecektim. Normalde seminerlerime erken gider ve gerekli kontrolleri yapardım. O gün aksilikler üst üste geldi ve erken vakitte gidemedim. Etkinlik saatine yakındı. Salona geçtim projeksiyonla bilgisayar arasında ki bağlantıyı sağlayacak kablo yoktu. Okuldan kimseyi tanımıyorduk. Güç bela yardım edecek birisini bulduk. Teknik servis geldi. Geçte olsa sorun çözüldü. Katılımcılara gecikmeden dolayı özür dileyerek başladım. 10 dakika sonra kapı açıldı ve içeri bir kadın girdi. Beykent Üniversitesinin hocalarındanmış ve burada dersi olduğunu dile getirip sınıfı boşaltmamızı istedi. Bizlerde gerekli izinlerin alındığını dile getirsekte kadın ders yapma konusunda ısrarcıydı. Amfiyi boşalttık. Uygun başka bir salon arıyorduk. Yetkili geldi ve bizleri Beykent Üniversitesi Tıp Fakültesi Yerleşkesinde yer alan bir sınıfa götürdü. Daha bu bina hizmete açılmamıştı. İlk dersi ben verdim diyebilirim J

Finansal Okuryazarlık

Katılımcıların ve benimde dikkatim baya dağılmıştı. Yaşanan aksiliklerden dolayı bir kez daha özür dileyerek eğitime tekrardan başladık. İstenmeyen olaylar yaşansa da katılımcılar bir şekilde anlayış gösterdiler. Toplamda 33 kişi katılmıştı.

Dem Marmara

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir