PARAMI YÖNETEBİLİYORUM SEMİNERİ GELİŞİM ÜNİVERSİTESİ

Finansal Okuryazarlık

14 Aralık 2015 tarihinde İstanbul Gelişim Üniversitesi Lojistik ve Ticaret Kulübünün daveti üzerine Paramı Yönetebiliyorum eğitimini gerçekleştirdim. Toplamda 100 kişiydi.

Finansal Bilinç

Kimi kurumlar ön yargıyla yaklaşıyordu. Biz finansçı değiliz ki ihtiyacımız yok veya farklı meslek grubuna hitap edebiliyoruz diye düşünüyordu. Oysaki tüm bireyler finansal okuryazarlık üzerine bir eğitim alması gerekiyordu. Herhangi bir uzmanlık bilginizin olması gerekmiyor. Amacımız farkındalık yaratmak olduğundan günlük hayatta bildiğimiz konuları tekrar hatırlatmak, öneminden bahsetmek ve bunu disiplinli bir hale getirmek adına bu eğitimleri faydalı buluyorum.

Kunter Güleç

Eğitimlerde uyguladığımız ön testler sayesinde eğitim öncesi ve eğitim sonrası katılımcılarda oluşan değişiklikler büyük farklarla gözlemleniyor. Ön testleri araştırma şirketine gönderdikten sonra önce veriler işleniyor ve belli bir zaman sonra sizlere farklı veya aynı sorular üzerinden sorular sorarak sizi ölçe ve değerlendirmeye alarak sonuçlara ulaşıyoruz.

Kişisel Bütçe YönetimiGelişim Üniversitesi

Bu etkinlikte de farklı bir dal olmasına karşın Lojistik ve Ticaret Kulübünün sıcak yaklaşımlarından dolayı teşekkür ederim.

Paramı Yönetebiliyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.