SEYDİŞEHİR MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ PARAMI YÖNETEBİLİYORUM SEMİNERİ

Yolculuk bu sefer Konya’nın Seydişehir ilçesine gidiyordum. Seydişehir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde ortaokul arkadaşım Sefa SARI Rehberlik Öğretmeni olarak çalışıyordu. Projeyi anlattığımda yardımcı olmuştu.

Konya’ya seneler sonra gitme sebeplerim vardı. İlki bir dönem yaşadığımız Derbent ilçesini görmek istiyordum. Yaşadığım yerler 14 yıl sonra nasıl olmuştu merak ediyordum. Ayrıca okul arkadaşlarımı bulmak ve okul numaramı öğrenmek istiyordum. Memur çocuğu olunca çok fazla okul değiştirdiğimden okul numaralarımı unuttuğum olmuştu.İkincisi Konya’da gezebildiğim kadar gezmek ve tanıdıklarımı ziyaret etmek istiyordum.

15.02.2015 tarihinde Seydişehir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde  toplamda 500 kişiye Paramı Yönetebiliyorum seminerini vermiştim. Tek oturumda lise segmentinde bu kadar kişiyi bir arada görmek genelde zor oluyor. Desteklerinden dolayı Sefa’ya ve okul müdürüne teşekkür ederim.

Konya’da gezilerimi, ziyaretlerimi yaptıktan sonra Bayburt’ta da seminerim olacaktı. Konya’da yaptığım gezi notlarımı okumak için Konya Gezi Rehberi başlığına tıklayarak okuyabilirsiniz. Lütfen yorumlarınızı da unutmayınız 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.